Genialne kolorowanki z niebrudzącymi pisakami

FullSizeRender

Jak każda mama borykam się z popisanymi ścianami, stołami i wszystkim, do czego zdąży dobiec dwulatek z kredką w ręku. Na szczęście ktoś mądry także o tym pomyślał i znalazł fantastyczne rozwiązanie. Kolorowe mazaki, które piszą tylko po kolorowance! Musicie to zobaczyć!

Moja córka uwielbia rysować i kolorować. Niestety nie tylko po kartkach czy kolorowankach, ale także po ścianach, blatach, kanapie i sobie. Wyciąganie kredek czy pisaków kończyło się zazwyczaj wielkim sprzątaniem i kąpielą. Będąc niedawno w sklepie z zabawkami natknęłam się na kolorowanki Crayola Mess Free Color Wonder. I to był strzał w dziesiątkę!

Do wyboru jest kilka różnych kolorowanek z postaciami najpopularniejszych bajek, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. My wybrałyśmy dwie-  Myszkę Minnie i Księżniczkę Zosię. Do każdej kolorowanki dołączono 6 magicznych mazaków. Co jest w nich magicznego? To, że mazaki dają kolor tylko i wyłącznie w zetknięciu z kolorowanką! Nie piszą po stołach, innych papierach, nie brudzą rąk ani ubrania. W końcu mogłam bez obaw zostawić Młodą z mazakami i zająć się swoimi sprawami. Każda książeczka zawiera 18 stron obrazków do pokolorowania. Nie wystarczy pokolorować tylko postaci, malując tło wychodzą spod niego różne ciekawe obrazki.

Ja jestem oczarowna, zachwycona i w końcu wolna od pomazanych ścian.

kolorowanki kolr

 

Spodobał Ci się wpis? 

Polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco

ze wszystkimi nowymi postami!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *